Naujienos.png

Dauguma klientų patenkinti „Sodros“ teikiamomis paslaugomis

2018 m. vasario 27 d.
211_521b652836e49252badf67b2d0765de9.jpg

Apklausos duomenimis 69 proc. klientų patenkinti „Sodros“ darbu. 67% „Sodros“ klientų aukštai vertina „Sodros“ teikiamas paslaugas, darbuotojų aptarnavimo kultūrą bei kompetenciją sprendžiant klientams aktualius klausimus.

 

Tai nustatyta remiantis 2017 m. vykdytos anoniminės klientų apklausos rezultatais. Per visus metus apklausoje dalyvavo 2 444 klientai. Klientai buvo apklausiami elektroniniais kanalais: internetiniame puslapyje www.sodra.lt, per asmeninę „Sodros“ paskyrą gyventojui ir draudėjui. Buvo sukurtos papildomos anketos dėl aptarnavimo kokybės teikiant atsakymus į paklausimus per info@sodra.lt pasitelkiant internetinę apklausų organizavimo ir vykdymo platformą www.manoapklausa.lt, taip pat klientai buvo apklausiami telefonu. Apklausos nuoroda buvo patalpinta  facebook paskyroje bei proaktyvaus informavimo metu.

 

Apklausos metu nustatyta, kad klientai, norėdami gauti informaciją, dažniausiai atvyksta į „Sodros“ teritorinį skyrių (23%) ar kreipiasi per asmeninę Sodros paskyrą gyventojams – 20%, mažiausiai kreipiasi raštu – 1%, 18% apklaustųjų socialiniu draudimu domėjosi  paskambinę į „Sodros“ informacinį centrą (telefonu 1883) ir 19% apklaustųjų teigė, kad reikiamą informaciją gavo parašę elektroniniu paštu info@sodra.lt.

 

Palyginti su 2016 metais, 2017 metų aptarnavimo, apsilankius teritoriniame skyriuje, kokybė padidėjo 2%. 79%  klientų  pasitiki „Sodros" darbuotojų žiniomis ir kompetencija ir teigia, kad konsultacija buvo naudinga bei padėjo suprasti teisės aktus.

 

 2018 m. „Sodros“ klientų prašome ir toliau aktyviai dalyvauti apklausose ir atvirai reikšti savo nuomonę apie Fondo administravimo įstaigų darbą. Anketą galima užpildyti „Sodros“ interneto svetainėje, adresu www.sodra.lt.

Nerandate to ko ieškote? Pasirinkite tinkamiausią variantą informacijai gauti!