Sekite Sodros naujienas

Remiantis išankstiniais duomenimis, Valstybinio socialinio draudimo fondo biudžeto deficitas per pirmuosius penkis šių metų mėnesius buvo 29 proc. mažesnis nei pernai tuo pačiu metu.
2016 m. birželio 20 d.
„Sodros“ duomenimis, per vienerius metus iš šešėlio pavyko „ištraukti“ iki 68 mln. Eur darbo užmokesčio (DU), o iš šios sumos –  iki 27 mln. Eur mokesčių, nevertinant natūralaus atlyginimų augimo.
2016 m. birželio 20 d.
Vis dažniau valstybės institucijos dokumentus, pranešimus ir kitą svarbią informaciją gyventojams bei verslui siunčia išmaniąja E. pristatymo sistema. Elektroniniu būdu jau išsiųsta daugiau nei 100 tūkst. siuntų. Tuo tarpu pirmosios elektroniniu būdu perduotos, bet įprastu registruotuoju paštu pristatomos siuntos greitu metu pasieks „Sodros“ klientus
2016 m. birželio 10 d.
Šį mėnesį pradedamas antrasis per ekonominę krizę sumažintų pensijų kompensavimo etapas, kurio metu sumažinta pensijų dalis bus grąžinta dirbusiems pensininkams – maždaug 102 tūkstančiams pensininkų.
2016 m. birželio 10 d.
„Sodros“ specialistai pateikia atsakymus į dažniausiai vykdančių individualią veiklą žmonių užduodamus klausimus apie valstybinį socialinį draudimą ir privalomąjį sveikatos draudimą.
2016 m. gegužės 24 d.
Gyventojus, turinčius savarankiškai draustis privalomuoju sveikatos draudimu (PSD), bei ūkininkus, užsiimančius individualia žemės ūkio veikla, kurių žemės ūkio valda mažesnė nei 2 EDV, „Sodra“ ragina pasitikrinti, ar nėra įsiskolinę šių įmokų. Tai galima padaryti užsukus į interneto svetainę www.sodra.lt /pasitikrink.
2016 m. gegužės 19 d.
Po ilgo laiko „Sodros“ mėnesio pajamų ir išlaidų santykio rodiklis persirito į teigiamą pusę ir, negalutiniais duomenimis, sudarė 3,9 mln. eurų, o tai yra lygiai 10 mln. eurų geresnis rezultatas nei tuo pačiu metu pernai, kai biudžeto deficitas buvo 6,1 mln. Eur. Pastaruoju metu tik gruodžio mėnesio biudžetai nebūdavo deficitiniai dėl metų pabaigoje išmokamų premijų, sausio mėnesio darbo užmokesčio ir pan.
2016 m. gegužės 16 d.
Gegužės 9 dieną Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos direktoriaus pavaduotojos pareigas pradėjo eiti Violeta Latvienė. Direktoriaus pavaduotoja kuruos Teisės, Fondo finansų ir apskaitos, Veiklos buhalterinės apskaitos bei Statistikos, analizės ir prognozės skyrių veiklą.
2016 m. gegužės 9 d.
2016 metų pirmojo ketvirčio Valstybinio socialinio draudimo biudžeto išlaidos, negalutiniais duomenimis, buvo didesnės už pajamas 130,1 mln. eurų ir rezultatas buvo 22,7 mln. Eur arba beveik 15 proc. geresnis nei tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais. Fondo valdybos biudžeto deficitas gerėja jau šešerius metus iš eilės.
2016 m. gegužės 9 d.
Pernai ligos pašalpa skirta daugiau kaip 720 tūkst. atvejų. Pašalpos gavėjams apmokėta per 9,3 mln. ligos dienų. Nors ši pašalpa – viena dažniausių, apie ją gavėjai žino ne viską. „Sodros“ specialistai pateikia atsakymus į aktualius su ligos pašalpa, jos skyrimu ir mokėjimu susijusius klausimus.
2016 m. balandžio 20 d.
1 2 3 4 5 6