Sekite Sodros naujienas

Gyventojus, turinčius savarankiškai draustis privalomuoju sveikatos draudimu (PSD), bei ūkininkus, užsiimančius individualia žemės ūkio veikla, kurių žemės ūkio valda mažesnė nei 2 EDV, „Sodra“ ragina pasitikrinti, ar nėra įsiskolinę šių įmokų. Tai galima padaryti užsukus į interneto svetainę www.sodra.lt /pasitikrink.
2016 m. gegužės 19 d.
Po ilgo laiko „Sodros“ mėnesio pajamų ir išlaidų santykio rodiklis persirito į teigiamą pusę ir, negalutiniais duomenimis, sudarė 3,9 mln. eurų, o tai yra lygiai 10 mln. eurų geresnis rezultatas nei tuo pačiu metu pernai, kai biudžeto deficitas buvo 6,1 mln. Eur. Pastaruoju metu tik gruodžio mėnesio biudžetai nebūdavo deficitiniai dėl metų pabaigoje išmokamų premijų, sausio mėnesio darbo užmokesčio ir pan.
2016 m. gegužės 16 d.
Gegužės 9 dieną Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos direktoriaus pavaduotojos pareigas pradėjo eiti Violeta Latvienė. Direktoriaus pavaduotoja kuruos Teisės, Fondo finansų ir apskaitos, Veiklos buhalterinės apskaitos bei Statistikos, analizės ir prognozės skyrių veiklą.
2016 m. gegužės 9 d.
2016 metų pirmojo ketvirčio Valstybinio socialinio draudimo biudžeto išlaidos, negalutiniais duomenimis, buvo didesnės už pajamas 130,1 mln. eurų ir rezultatas buvo 22,7 mln. Eur arba beveik 15 proc. geresnis nei tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais. Fondo valdybos biudžeto deficitas gerėja jau šešerius metus iš eilės.
2016 m. gegužės 9 d.
1 ... 4 5 6 7