Sekite Sodros naujienas

„Sodra“ ragina niekur nedirbančius bei valstybės lėšomis nedraudžiamus asmenis nedelsti ir pasitikrinti, ar jie nėra įsiskolinę už privalomąjį sveikatos draudimą (PSD). Tai padaryti galima čia – www.sodra.lt/pasitikrink . „Reikėtų labai rimtai sureaguoti į susidariusią skolą ir nedelsiant ją padengti, – ragina „Sodros“ direktoriaus pavaduotojas Ježy Miskis. – Nes, kaip ir kitoms skoloms, šiai yra taikoma priverstinio išieškojimo procedūra“.
2016 m. gruodžio 12 d.
Gruodžio mėnesį „Sodra“ išmokės paskutines kompensacijas už krizės metu sumažintas pensijas. Tam skirta beveik 51 mln. eurų, o ši suma bus padalyta apie 415 tūkstančių kompensacijų gavėjų. Kompensacijas, kaip ir visas kitas periodines „Sodros“ išmokas, ketinama išmokėti iki Kalėdų.
2016 m. gruodžio 7 d.
Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) primena, kad tik laiku sumokėtos privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmokos garantuoja teisę į nemokamą gydymą. Žmonės, laiku nesumokėję PSD įmokų, rizikuoja patirti nemažas išlaidas, nes reikės ne tik sumokėti už gydymą, bet ir padengti skolą (jei tokia yra) už ankstesnį laikotarpį, bei sumokėti einamojo mėnesio įmoką.
2016 m. gruodžio 7 d.
Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – VMI) praneša, jog socialiniame tinkle „Facebook“ plinta pranešimai, raginantys susisiekti su pranešimo autoriais ir pasinaudoti galimybe susigrąžinti 15 proc. sumokėto gyventojų pajamų mokesčio.
2016 m. gruodžio 2 d.
Per metus vidutinės dirbančiųjų pajamos, lyginant šių metų rugsėjo mėnesį su tuo pačiu laikotarpiu 2015 m., ūgtelėjo 8,2 proc. arba daugiau nei 57 eurais – nuo 699,6 iki 756,94 eurų, rodo „Sodros“ duomenys. Augančios pajamos leido į Valstybinio socialinio draudimo fondo (VSDF) biudžetą surinkti daugiau įmokų: sausio–spalio mėnesiais biudžeto pajamos, išankstiniais duomenimis, pasiekė 2 834,2 mln. Eur, o išmokos – 2 925 mln. Eur.
2016 m. lapkričio 23 d.
Sausio–rugsėjo mėnesiais Valstybinio socialinio draudimo fondo (VSDF) biudžeto pajamos, išankstiniais duomenimis, pasiekė 2 543,9 mln. Eur, o išmokos – 2 641,6 mln. Eur. Lyginant su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu, biudžeto pajamos ūgtelėjo 10,9 proc. arba 249,6 mln. Eur, o išlaidos – 5,8 proc. arba 145,5 mln. Eur. Spartus pajamų augimas leido sumažinti biudžeto deficitą iki 97,7 mln. Eur. Pernai šis rodiklis buvo daugiau nei dukart didesnis – 201,8 mln. Eur.
2016 m. spalio 14 d.
Daugiau nei 70 tūkstančių žmonių jau pateikė „Sodrai“ neterminuotus prašymus skirti ligos išmokas – visas išmokas už ligos ar slaugos laikotarpius jie gaus automatiškai. Už ankstesnius laikotarpius, už kuriuos nebuvo pateikti prašymai, skirta daugiau nei 6,72 mln. eurų išmokų; jas gavo virš 36 tūkst. asmenų.
2016 m. spalio 7 d.
Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Taryba pritarė kitų metų biudžeto rodiklių įstatymo projektui. Jį dar turės patvirtinti Seimas ir Vyriausybė, tačiau jei projektas liks nepakeistas, jame bus net kelios didelės naujienos.
2016 m. spalio 4 d.
Išankstiniais duomenimis sausio–rugpjūčio mėnesiais Valstybinio socialinio draudimo fondo (VSDF) biudžeto deficitas siekė 104,1 mln. Eur. Per mėnesį jis ūgtelėjo 2,5 mln., tačiau palyginti su analogišku praėjusių metų laikotarpiu, sumažėjo net 76,4 mln. eurų. 2015 m. aštuonių mėnesių biudžeto balanso rodiklis žemiau nulio buvo smuktelėjęs iki 180,5 mln. Eur žymos.
2016 m. rugsėjo 20 d.
Nuo šiol norint gauti ligos pašalpą pakaks pateikti vienintelį prašymą, kuriuo vadovaujantis kaskart žmogui susirgus jam priklausanti ligos ar slaugos pašalpa bus skiriama automatiškai. Iki šiol prašymą skirti ligos pašalpą žmonės turėjo teikti už kiekvieną nedarbingumo laikotarpį.
2016 m. rugpjūčio 30 d.
1 ... 4 5 6 7 8