Sekite Sodros naujienas

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija 2016 m. jau devintą kartą skelbia Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo (NAVA) konkursą, kurio metu Nacionaliniais atsakingo verslo apdovanojimais bus pagerbtos įmonės padariusios didžiausią pažangą 2015 m. įmonių socialinės atsakomybės srityje ir prisidėjusios prie socialinės atsakomybės principų plėtojimo verslo sektoriuje.
2016 m. vasario 18 d.
Praėjusią savaitę gyventojus turėjusios pasiekti pensijos ir kitos socialinio draudimo išmokos (ligos, motinystės, nedarbingumo pašalpos ir pan.) jau išmokėtos, kitos išmokos gyventojus pasieks laiku.
2016 m. vasario 15 d.
Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba (VSDF) prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos informuoja, kad dėl būtinų pakeitimų informacinėse sistemose, susijusių su perėjimu prie naujos, visoje Europos Sąjungoje vieningos tarpbankinių pavedimų sistemos, kai kuriems asmenims socialinio draudimo išmokos (pensijos, ligos, motinystės, nedarbingumo pašalpos ir pan.), pervedamos į banko korteles, gali vėluoti 1–2 dienas.
2016 m. vasario 10 d.
Vasario 1 d., 14.30 val.,  VSDFV Šiaulių skyriaus Pašalpų ir nedarbingumo kontrolės skyriaus vyriausioji specialistė J. Pranskaitienė ves seminarą VšĮ Dainų PSPC, kuriame bus aptariami aktualūs Elektroninių nedarbingumo pažymėjimų bei elektroninių nėštumo ir gimdymo atostogų pažymėjimų išdavimo taisyklių pasikeitimai bei aptartos dažniausiai pasitaikančios klaidos  (Aido g. 18, Šiauliai).
2016 m. vasario 1 d.
Nuo šių metų sausio 1 d. teisę gauti motinystės pašalpą nėštumo ir gimdymo atostogų laikotarpiu turi visos darbo netekusios moterys, turinčios reikalaujamą darbo stažą per pastaruosius dvejus metus. Anksčiau tokią teisę turėjo tik atleistos iš darbo nėštumo ar nėštumo ir gimdymo atostogų metu moterys.
2016 m. sausio 26 d.
Kai kuriems draudėjams buvo išplatintas pranešimas apie privalomojo sveikatos draudimo ir valstybinio socialinio draudimo įsiskolinimus. Informuojame, jog šie pranešimai formuojami automatiškai, ir dėl techninių nesklandumų įskaitant mokėjimus, jie pasiekė ir tuos draudėjus, kurie savo finansinius įsipareigojimus buvo įvykdę tinkamai.
2016 m. sausio 25 d.
Sausio 25 d., 9 val.,  VSDFV Vilniaus skyriaus Klientų aptarnavimo skyriaus Šalčininkų poskyryje (adresu: Vilniaus g. 53, Šalčininkai) vyks susitikimas su Šalčininkų rajono Dieveniškių „Ryto“ gimnazijos moksleiviais. Mokiniai susipažins su „Sodros" veikla, teikiamomis paslaugomis bei atliekamomis funkcijomis.
2016 m. sausio 22 d.
Dėmesio! Svarbi informacija dėl įmokų mokėjimo į „Sodros“ surenkamąsias sąskaitas.
2016 m. sausio 22 d.
1 ... 4 5 6