Teritoriniai-skyriai.png

Teritoriniai skyriai

Registrų tvarkymo skyrius

Skyriaus informacija

Adresas: Konstitucijos pr. 12 LT-09308 Vilnius, Lietuva

Telefono numeris: Bendrasis informacijos telefono numeris - 1883

Fakso numeris: (+370 5) 272 42 54

Jūsų el. pašto adresas: info@sodra.lt

Kodas: 191630223

Darbo laikas: I-IV 8.00-17.00 val., V 8.00-15.45 val., pietų pertrauka 12.00-12.45 val.


Registrų tvarkymo skyrius
Konstitucijos pr. 12 LT-09308 Vilnius, Lietuva

Darbuotojų informacija

Pareigos Vardas, pavardė Telefono numeris Jūsų el. pašto adresas
Skyriaus vedėjas. Skyriaus, nesančio kitame struktūriniame padalinyje » Silva Kazickienė (8 5) 272 2657
Silva.Kazickiene@sodra.lt
Skyriaus vedėjo pavaduotojas » Donatas Špadas (8 5) 263 6067
Donatas.Spadas@sodra.lt
Skyriaus vedėjo pavaduotojas » Inga Pocevičiūtė-Šostakienė (8 5) 272 4875
Inga.Poceviciute-Sostakiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Daiva Tamulevičiūtė (8 5) 273 3157
Daiva.Tamuleviciute@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Raminta Žmuidinavičienė (8 5) 272 4776
Raminta.Zmuidinaviciene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Ramūnė Kulikauskienė (8 5) 272 4653
Ramune.Kulikauskiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Rasa Šinkūnienė (8 5) 273 3157
rasa.sinkuniene@sodra.lt