Teritoriniai-skyriai.png

Teritoriniai skyriai

Įmokų administravimo skyrius

Skyriaus informacija

Adresas: Konstitucijos pr. 12-101 , LT-09308 Vilnius, Lietuva

Telefono numeris: Bendrasis informacijos telefono numeris - 1883

Fakso numeris: (+370 5) 275 06 93

Jūsų el. pašto adresas: info@sodra.lt

Kodas: 191630223

Darbo laikas: I-IV 8.00-17.00 val., V 8.00-15.45 val., pietų pertrauka 12.00-12.45 val.


Įmokų administravimo skyrius
Konstitucijos pr. 12-101 , LT-09308 Vilnius, Lietuva

Darbuotojų informacija

Pareigos Vardas, pavardė Telefono numeris Jūsų el. pašto adresas
Skyriaus vedėjas. Skyriaus, nesančio kitame struktūriniame padalinyje » Laimonas Rudys (8 5) 273 3155
Laimonas.Rudys@sodra.lt
Skyriaus vedėjo pavaduotojas » Lina Žukauskienė (8 5) 275 3106
Lina.Zukauskiene@sodra.lt
Skyriaus vedėjo pavaduotojas » Linas Morkūnas (8 5) 272 3205
Linas.Morkunas@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Remigijus Černiauskas (8 5) 272 3205
Remigijus.Cerniauskas@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Laima Ramanauskienė (8 5) 273 3161
Laima.Ramanauskiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Augustas Genys (8 5) 272 3945
Augustas.Genys@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Ričardas Tamošauskas (8 5) 273 3161
ricardas.tamosauskas@sodra.lt