Teritoriniai-skyriai.png

Teritoriniai skyriai

Informacinės sistemos plėtros skyrius

Skyriaus informacija

Adresas: Konstitucijos pr. 12 LT-09308 Vilnius, Lietuva

Telefono numeris: Bendrasis informacijos telefono numeris - 1883

Fakso numeris: (8 5) 273 4752

Jūsų el. pašto adresas: info@sodra.lt

Kodas: 191630223

Darbo laikas: I-IV 8.00-17.00 val., V 8.00-15.45 val., pietų pertrauka 12.00-12.45 val.


Informacinės sistemos plėtros skyrius
Konstitucijos pr. 12 LT-09308 Vilnius, Lietuva

Darbuotojų informacija

Pareigos Vardas, pavardė Telefono numeris Jūsų el. pašto adresas
Skyriaus vedėjas. Skyriaus, nesančio kitame struktūriniame padalinyje » Dainius Kumpis (8 5) 272 2002
(8 5) 273 4752
dainius.kumpis@sodra.lt
Skyriaus vedėjo pavaduotojas » Jelena Kolesnikova (8 5) 273 4704
Jelena.Kolesnikova@sodra.lt
Skyriaus vedėjo pavaduotojas » Angelė Sinkevičiūtė (8 5) 263 6027
Angele.Sinkeviciute@sodra.lt
Skyriaus vedėjo pavaduotojas » Vytautas Sviderskis (8 5) 219 1011
Vytautas.Sviderskis@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Vaidilė Balniuvienė (8 5) 250 0880
Vaidile.Balniuviene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Danutė Butkevičienė (8 5) 273 4752
Danute.Butkeviciene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Mindaugas Dainelis (8 5) 273 1361
Mindaugas.Dainelis@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Arvydas Keturka (8 5) 273 4745
Arvydas.Keturka@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Aurimas Pečiulis (8 5) 275 4630
Aurimas.Peciulis@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Leonas Karaliūnas (8 5) 273 4704
leonas.karaliunas@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Valentina Zacharova (8 5) 273 4713
Valentina.Zacharova@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Nijolė Lostytė (8 5) 275 3104
Nijole.Lostyte@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Rūta Lukšienė (8 5) 263 6009
Ruta.Luksiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Nijolė Pilkauskienė (8 5) 273 4704
Nijole.Pilkauskiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Lijana Greibutė (8 5) 263 6032
Lijana.Greibute@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Juozas Adamkavičius (8 5) 273 4745
Juozas.Adamkavicius@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Ramutė Nastajienė (8 5) 263 6032
Ramute.Nastajiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Rimvydas Gedminas (8 5) 275 4630
Rimvydas.Gedminas@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Dalius Požėla (8 5) 273 4745
Dalius.Pozela@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Žydrūnas Živulskas (8 5) 275 4630
zydrunas.zivulskas@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Vilma Neimontienė (8 5) 273 4752
vilma.neimontiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Nadežda Agibalova (8 5) 250 0880
Nadezda.Agibalova@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Vytautas Burokas (8 5) 275 4630
Vytautas.Burokas@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Marytė Tumkevičienė (8 5) 273 4745
Maryte.Tumkeviciene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Vaidilutė Pauplytė (8 5) 275 3104
Vaidilute.Pauplyte@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Kristina Grinaveckytė (8 5) 273 4752
Kristina.Grinaveckyte@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Tadas Baublys (8 5) 273 4758
Tadas.Baublys@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Kęstutis Vaitkevičius (8 5) 273 1361
kestutis.vaitkevicius@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Arūnas Stonys (8 5) 272 2002
arunas.stonys@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Jevgenij Moroz (8 5) 275 2509
jevgenij.moroz@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Edita Vėžienė (8 5) 250 0880
edita.veziene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Tadas Petrauskas (8 5) 273 4704
tadas.petrauskas@sodra.lt