Teritoriniai-skyriai.png

Teritoriniai skyriai

Pašalpų ir nedarbingumo kontrolės skyrius

Skyriaus informacija

Adresas: Konstitucijos pr. 12 LT-09308 Vilnius, Lietuva

Telefono numeris: Bendrasis informacijos telefono numeris - 1883

Fakso numeris: (+370 5) 272 32 63

Jūsų el. pašto adresas: info@sodra.lt

Kodas: 191630223

Darbo laikas: I-IV 8.00-17.00 val., V 8.00-15.45 val., pietų pertrauka 12.00-12.45 val.


Pašalpų ir nedarbingumo kontrolės skyrius
Konstitucijos pr. 12 LT-09308 Vilnius, Lietuva

Darbuotojų informacija

Pareigos Vardas, pavardė Telefono numeris Jūsų el. pašto adresas
Skyriaus vedėjas. Skyriaus, nesančio kitame struktūriniame padalinyje » Marija Paskočinienė (8 5) 272 2578
Marija.Paskociniene@sodra.lt
Skyriaus vedėjo pavaduotojas » Jūratė Bimbirienė (8 5) 272 2859
Jurate.Bimbiriene@sodra.lt
Skyriaus vedėjo pavaduotojas » Vaida Mackevičienė (8 5) 273 4791
Vaida.Mackeviciene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Asta Bekintytė (8 5) 272 2965
Asta.Bekintyte@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Daiva Korsakienė (8 5) 272 3166
Daiva.Korsakiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Jolanta Kukalovič (8 5) 273 4741
Jolanta.Kukalovic@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Marija Pačinskienė (8 5) 273 3764
Marija.Pacinskiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Justina Demšytė (8 5) 263 6024
Justina.Demsyte@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Jovilė Ožoginienė (8 5) 273 4741
Jovile.Ozoginiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Ramunė Bružaitė (8 5) 263 6024
Ramune.Bruzaite@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Jurga Jasienė (8 5) 272 2965
Jurga.Jasiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Irina Lemeševa (8 5) 273 3764
Irina.Lemeseva@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Rasa Pociūnaitė (8 5) 272 3166
rasa.pociunaite@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Julian Dervianskas (8 5) 272 3166
Julian.Dervianskas@sodra.lt