Teritoriniai-skyriai.png

Teritoriniai skyriai

Teisės skyrius

Skyriaus informacija

Adresas: Konstitucijos pr. 12-101 T-09308 Vilnius, Lietuva

Telefono numeris: Bendrasis informacijos telefono numeris - 1883

Fakso numeris: (+370 5) 275 45 26

Jūsų el. pašto adresas: info@sodra.lt

Kodas: 191630223

Darbo laikas: I-IV 8.00-17.00 val., V 8.00-15.45 val., pietų pertrauka 12.00-12.45 val.


Teisės skyrius
Konstitucijos pr. 12-101 T-09308 Vilnius, Lietuva

Darbuotojų informacija

Pareigos Vardas, pavardė Telefono numeris Jūsų el. pašto adresas
Skyriaus vedėjas. Skyriaus, nesančio kitame struktūriniame padalinyje » Mantas Jautakis (8 5) 275 1035
Mantas.Jautakis@sodra.lt
Skyriaus vedėjo pavaduotojas » Valerijus Simionenka (8 5) 250 0870
Valerijus.Simionenka@sodra.lt
Skyriaus vedėjo pavaduotojas » Justas Eimontas (8 5) 250 0628
Justas.Eimontas@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Neringa Viliūnaitė (8 5) 273 3778
Neringa.Viliunaite@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Živilė Strumskienė (8 5) 272 4457
Zivile.Strumskiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Birutė Bareišaitė (8 5) 273 3778
Birute.Bareisaite@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Natalja Lobkova (8 5) 273 0479
Natalja.Lobkova@sodra.lt