Teritoriniai-skyriai.png

Teritoriniai skyriai

Veiklos buhalterinės apskaitos skyrius

Skyriaus informacija

Adresas: Kalvarijų g. 129-302 LT-08221 Vilnius, Lietuva

Telefono numeris: Bendrasis informacijos telefono numeris - 1883

Jūsų el. pašto adresas: info@sodra.lt

Kodas: 191630223

Darbo laikas: I-IV 8.00-17.00 val., V 8.00-15.45 val., pietų pertrauka 12.00-12.45 val.


Veiklos buhalterinės apskaitos skyrius
Kalvarijų g. 129-302 LT-08221 Vilnius, Lietuva

Darbuotojų informacija

Pareigos Vardas, pavardė Telefono numeris Jūsų el. pašto adresas
Skyriaus vedėjas. Skyriaus, nesančio kitame struktūriniame padalinyje » Renata Balionis (8 5) 272 3073
renata.balionis@sodra.lt
Skyriaus vedėjo pavaduotojas » Ieva Ikamienė (8 5) 272 7526
Ieva.Ikamiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Irena Abišalienė (8 5) 250 0878
Irena.Abisaliene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Violeta Cinevskaja (8 5) 275 0608
violeta.cinevskaja@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Virginija Valantiejienė (8 5) 272 2210
Virginija.Valantiejiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Birutė Valienė (8 5) 273 4743
Birute.Valiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Nijolė Vitėnienė (8 5) 272 2210
Nijole.Viteniene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Aleksandra Mackevičienė (8 5) 250 0874
Aleksandra.Mackeviciene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Ilona Radvinauskienė (8 5) 273 4711
Ilona.Radvinauskiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Vida Kupinienė (8 5) 250 0878
Vida.Kupiniene@sodra.lt